14 lipca 2024
Oferty 3 czerwca 2020

Wakacje na Sri Lance

 

 

 

 

 

Chcesz odpocząć? Wakacje są do tego najlepszą okazją. Jednak nie zawsze możemy dostać urlop wtedy, kiedy tego chcemy i zwykle trzeba czekać, ponieważ najpierw dostają Ci, który mają względy u szefa, a dopiero potem nowi pracownicy.

Dlatego, jeśli dostaniesz wolne w czasie, kiedy mamy zimę, to musisz znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli Ci i tak cieszyć się urlopem bez względu na pogodę. Jest to doskonałą okazja na wyjazd na narty. Bardzo pięknie jest wtedy w górach. Jeżeli jednak nie lubisz zimna i śniegu, to pozostają Ci miejsca, gdzie aktualnie nie ma zimy. Ile razy byłeś załamany jak okazało się, że z urlopu nad morzem Bałtyckim nic nie będzie, bo w lutym czy marcu nie ma tam nic ciekawego? A czy przynajmniej raz pomyślałeś o tym, żeby zastanowić się chwile nad tym, że przecież są takie kraje, które podczas naszej zimy mają pełnię lata? I właśnie przez to, że zapominasz o tak banalnej rzeczy, masz zepsuty urlop. Jeśli tylko okaże się, że wolne dostaniesz w okresie zimowym, to nie masz, co rozpaczać, ale powinieneś raczej się cieszyć, że będziesz miał drugie wakacje, które spędzisz w ciekawym miejscu.

Atrakcje tropików

Jeśli już zdecydowaliśmy, że chcemy jechać, to teraz czas pomyśleć o tym, gdzie chcemy się udać. Jest wiele krajów, które mają piękne plaże i zielone palmy. Aby zwiedzić jak najwięcej, a także nie zgubić się samemu w obcym państwie najlepiej jest pojechać wraz z biurem podróży. Niekiedy można znaleźć tego rodzaju wyjazdy w całkiem przyjemnych cenach.

Bardzo interesującym miejscem jest Sri Lanka zwiedzanie i wypoczynek na niej są niezwykle przyjemne. Znajdziemy tam zachwycające plaże oraz ciągnące się wybrzeżami palmy, a co najważniejsze tubylców, którzy zawsze są uśmiechnięciu i chętni do pomocy. Co można, więc robić na takiej Sri Lance? Przede wszystkim, zwiedzić najpiękniejszą trasę do Nuwara Eliya, czyli tzw. Małej Anglii. Niesamowitym widokiem są także potężne plantacje herbaty, kardamonu oraz wanilii.

Zwykle zaraz po przyjeździe, udajecie się do hotelu, aby odpocząć po męczącej podróży. W tym czasie, będziesz także mógł przespacerować się po pięknej plaży Waikkal. W tym miejscu jest także czas na przygotowanie się na bardzo ciekawą podróż po tym pięknym kraju. Przez następne 4 dni, będziesz zwiedzał najciekawsze zakątki Sri Lanki. Wozić będzie Ciebie oraz resztę grupy prywatny kierowca, który dostarczy was we wszelkie interesujące tereny w tym kraju.  Przygoda zacznie się od zwiedzania sierocińca słoni, góry Sigiriya oraz Parku Narodowego Yala. Podróż zakończy się na plaży Tangalla oraz w mieście Galla.