3 grudnia 2021
Oferty 13 czerwca 2020

Podróż do Indonezji – Niesamowite Bali i GiliChcesz w końcu zrelaksować się i wziąć urlop w pracy?  Jak wiadomo, życie w mieście nie należy dla każdego do przyjemnych. Jedni lubią zatłoczone ulice oraz duże ilości sklepów, a inni widzą w takich miejscach jedynie ogromne ilości spalin oraz ciągłe korki. Dlatego, tak duża ilość ludzi chce się gdzieś wyrwać jak tylko ma okazję.

Nie zawsze wyjazd z miasta oznacza bardzo długi pobyt w jakimś miejscu, ponieważ niekiedy jest zbyt mało czasu, ale dobry taki relaks niż żaden. Jeśli pracujemy w mieście, mieszkamy tam i bardzo rzadko ruszamy się gdziekolwiek, gdzie jest czyste powietrze, to raz na jakiś czas powinniśmy dać trochę odpocząć naszemu organizmowi od zanieczyszczeń. W tym celu, możesz pojechać na wieś czy chociażby na przedmieścia. Dobrze jest mieć w takim miejscu działkę, gdzie hodować będziesz swoje warzywa i owoce. Taka działka w mieście jednak niema sensu, ponieważ z uwagi na spaliny, Twoje warzywa mogą nie nadawać się do spożycia i Ty też wtedy nie odpoczniesz. Doskonałym rozwiązaniem jest także posiadanie własnego konia na stadninie. Zwykle takie miejsca znajdują się tam, gdzie są pola i lasy, aby można było organizować przejażdżki konne. Posiadając własnego wierzchowca będziesz zmuszony go odwiedzać oraz jeździć na nim, więc dzięki temu zażyjesz ruchu oraz świeżego powietrza. Jednak koń to duży wydatek, a co więcej, nie każdy lubi jeździć konno, więc taki pomysł może nie wypalić w wielu przypadkach.

Poznaj Indonezję

Dla tych, którzy jazdy konnej nie lubią, jest także inna propozycja – gorące kraje. Jeśli tylko uda Ci się dostać urlop od kwietnia do września, to nie masz, na co czekać tylko pakuj się do Indonezji. Aby jak najwięcej zwiedzić, a także się nie zgubić, najlepiej jest jechać z już zorganizowaną wycieczką. Dzięki temu, nie będziesz musiał się martwić o hotele oraz jakie atrakcje zwiedzić i co gdzie jest. Jeśli znasz język, to zapewne być sobie poradził bez problemu, jest to jednak mało prawdopodobne, więc lepszym rozwiązaniem jest dołączenie do innych Polaków.

Co gwarantują biura podróży w przypadku Indonezji? Przede wszystkim surfing na plażach Bali, poznawanie kultury oraz zwiedzenie Małpiego Gaju, a także odkrywanie podwodnego świata podczas snorkingu. W czasie podróży przebywać będziesz w eleganckim hotelu w Bali, gdzie będziesz mógł się wybrać do restauracji oraz salonu masarzu. Podczas pobytu w Ubudu będziesz mógł zobaczyć tradycyjne tańce wokół ogniska i posłuchać balijskiej muzyki.