14 lipca 2024
Oferty 13 czerwca 2020

Podróż do Indonezji – Niesamowite Bali i Gili

 

 

 

 

 

Chcesz w końcu zrelaksować się i wziąć urlop w pracy?  Jak wiadomo, życie w mieście nie należy dla każdego do przyjemnych. Jedni lubią zatłoczone ulice oraz duże ilości sklepów, a inni widzą w takich miejscach jedynie ogromne ilości spalin oraz ciągłe korki. Dlatego, tak duża ilość ludzi chce się gdzieś wyrwać jak tylko ma okazję.

Nie zawsze wyjazd z miasta oznacza bardzo długi pobyt w jakimś miejscu, ponieważ niekiedy jest zbyt mało czasu, ale dobry taki relaks niż żaden. Jeśli pracujemy w mieście, mieszkamy tam i bardzo rzadko ruszamy się gdziekolwiek, gdzie jest czyste powietrze, to raz na jakiś czas powinniśmy dać trochę odpocząć naszemu organizmowi od zanieczyszczeń. W tym celu możesz pojechać na wieś czy chociażby na przedmieścia. Dobrze jest mieć w takim miejscu działkę, gdzie hodować będziesz swoje warzywa i owoce. Taka działka w mieście jednak nie ma sensu, ponieważ z uwagi na spaliny, Twoje warzywa mogą nie nadawać się do spożycia i Ty też wtedy nie odpoczniesz. Doskonałym rozwiązaniem jest także posiadanie własnego konia na stadninie. Zwykle takie miejsca znajdują się tam, gdzie są pola i lasy, aby można było organizować przejażdżki konne. Posiadając własnego wierzchowca, będziesz zmuszony go odwiedzać oraz jeździć na nim, więc dzięki temu zażyjesz ruchu oraz świeżego powietrza. Jednak koń to duży wydatek, a co więcej, nie każdy lubi jeździć konno, więc taki pomysł może nie wypalić w wielu przypadkach.

Poznaj Indonezję

Dla tych, którzy jazdy konnej nie lubią, jest także inna propozycja – gorące kraje. Jeśli tylko uda Ci się dostać urlop od kwietnia do września, to nie masz, na co czekać tylko pakuj się do Indonezji. Aby jak najwięcej zwiedzić, a także się nie zgubić, najlepiej jest jechać z już zorganizowaną wycieczką. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o hotele oraz jakie atrakcje zwiedzić i co gdzie jest. Jeśli znasz język, to zapewne być sobie poradził bez problemu, jest to jednak mało prawdopodobne, więc lepszym rozwiązaniem jest dołączenie do innych Polaków.

Jeśli zdecydowałeś się na wakacje na Bali, warto dowiedzieć się, co gwarantują biura podróży, w przypadku podróży do Indonezji? Przede wszystkim surfing na plażach Bali, poznawanie kultury oraz zwiedzenie Małpiego Gaju, a także odkrywanie podwodnego świata podczas snorkingu. W czasie podróży przebywać będziesz w eleganckim hotelu w Bali, gdzie będziesz mógł się wybrać do restauracji oraz salonu masażu. Podczas pobytu w Ubudu będziesz mógł zobaczyć tradycyjne tańce wokół ogniska i posłuchać balijskiej muzyki.